Canlı Langırt

5’er kişilik takım halinde oynanan bu oyunda katılımcılar bellerinden kemerle çubuklara bağlanır ve sadece sağa sola hareket edebilir halde klasik langırt düzeninde futbol oynarlar.

Bel hizasındaki yan duvarlar küçük yaştaki oyuncuların da katılımına olanak vermektedir.

Ebat: 12m x 6.3m x 0.8m

Canlı Langırt oyunu hem eğlenceli hem de zihinsel gelişimi destekleyen bir oyundur. Herkesin bildiği gibi langırtlarla ile oynanan futbol birçok AVM ve de eğlence merkezinde kullanılıyor. Biz Crew Event firması olarak sizlere şişme bir platformun üzerinde langırt olarak aynı zamanda da futbol oynama şansını canlı langırt parkurumuz sayesinde sunuyoruz.

Canlı langırt oyununda yarışmacılar bellerinde kemer ile birlikte sadece sağ ve sol yönlerine hareket edebiliyorlar. Bu da işlerini zorlaştırıyor ve bu şekilde yarışmacılardan futbol oynamaları isteniyor. Eğlence ve rekabetin bira arada olduğu canlı langırt kiralama hizmetimizden yararlanarak eğlence aktivitelerinize farklılık ve de renk katabilirsiniz.

Canlı langırt parkurumuzda bulunan şişme korumalıklar sayesinde küçük çocukların da kolaylıkla oynayabileceği parkuru şişme oyun kiralama hizmetimizden faydalanarak sağlayabilirsiniz.