Gladyatör

Gladyatör oyunu her yaştan yarışmacıyı kendisine çeken şişme bir oyundur. Gladyatör oyununda parkur üzerine çıkan yarışmacılar bulunur. Yarışmacılardan birisi mavi takım, diğeri ise; kırmızı takım olmaktadır. Yarışmacıların elinde şişme balyozlar bulunur ve dengede durmaya çalışan gladyatör yarışmacılarından biri; diğerini düşürmeye çalışırlar.

Gladyatör oyunun balyoz darbesini yiyip en önce şişme parkurun üzerine düşen yarışmacı ya da gladyatör takım üyesi yarışmayı kaybeder. Özellikle açık alanlarda kullanılan gladyatör platformu renkli yapısıyla da dikkat çekerek rekabeti izleyenleri dahi eğlendirmektedir.

Siz de bu kıyasıya mücadele ve doyasıya gladyatör eğlencesine davetlilerinizi ya da misafirlerinizi ortak etmek istiyorsanız; Crew-Event firmamızdan gladyatör kiralama ya da şişme oyun kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Eğlenceli bir denge ve taktik oyunu.

Gladyatörler, uçları yumuşak sünger kaplı çubuklarla şişme arenadaki platformlar üzerinde yerlerini alırlar. Yapılacak tek şey kalmıştır; rakibin dengesini bozarak, şişme yatağın üzerine düşürmek!

Hem büyüklerin, hem de küçüklerin zevkle oynayacağı bir oyun.

Ebat: 5.5m x 5.5m x 1.5m