Olimpik Parkur

Olimpik Parkur şişme oyunu; birçok eğlencenin yapılabileceği bir eğlence aracı olmaktadır. Sadece çocukların değil; aynı zamanda da büyüklerin dahi, ilgisini çekebilecek ve de oynadıkça tekrar oynama istediği uyandıracak bir şişme oyun parkuru olmaktadır. Olimpik parkur oyunun da şişme yapılardan oluşan birçok engel ve zemin bulunmaktadır. Devasa bir büyüklüğe sahip olan olimpik parkur oyununda çok eğleneceksiniz.

Olimpik parkur içerisinde bulunan şişme merdivenler, şişme yapılar üzerinden atlayacak ya da altından sürünerek geçmeye çalışacaksınız. Hatta engelleri aşarak tamamlanan bir oyun düzenleyebilecek ve bu parkuru en hızlı tamamlayana birincilik unvanı verebileceksiniz.

Aklınıza gelecek her eğlenceli etkinliğin yapılacağı olimpik parkur oyununu Crew-Event firmamızdan şişme oyun kiralama hizmetimiz vasıtası ile kiralayabilirsiniz.

Şişme Olimpik parkur sahası dev ölçüleri ve sağlam rengarenk yapısı ile her yaştan insanların dikkatini çeken profesyonel bir aktivite ürünüdür.. Her yaştan kullanıcıya hitap edebilecek sağlam ve güvenli bir oyun parkıdır. Tek başına bile her aktiviteye yetebilir.

Ebat : 3m x 12m x  2,5m