Yastık Savaşı

Rekabetin, eğlencenin ve kıyasıya mücadelenin bir arada yaşandığı oyunlardan bir tanesi; yastık savaşı oyunu olmaktadır. Yastık savaşı oyununda şişme yapının üzerinde iki farklı kişi çıkar ve elinde yastıklar bulunur. Bu yastıklar ile birbirlerini iterler ve şişme yapının altına düşürmeye çalışmaktadırlar. En önce düşen kişi oyunu kaybeder.

Yastık savaşı genellikle çocuklar için düzenlenmiş festivallerde, şenliklerde, mağaza açılışlarında tercih edilebilmektedir. Bu nedenle de yastık savaşı platformunu kiralama ihtiyacı doğmuştur.

Crew-Event firması olarak biz sizlere günlük kiralama seçeneklerimiz ile birlikte uygun fiyatlar sunarak yastık savaşı kiralama hizmeti vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek istediğiniz gün kadar yastık savaşı platformlarımızdan kiralayabilir ve de; markanızın, firmanızın ya da mağazanızın tanıtımını en eğlenceli bir şekilde yapabilme fırsatını yakalayın.

Yastık savaşı ile rakibinizi düşürmeye çalışın

Şişme bir yapıda kendinize zarar vermeden eğlenmek için tasarlanan bu oyun 2 kişinin yastıkları eline alıp dengede durması zor olan bir boru üzerinde birbirlerini düşürmeye çalışmalarından oluşmaktadır. Parti ve aktivitelerin vazgeçilmez oyunlarından biri olmaya adaydır.

Ebat : 4m x 4m x 2,5m